Czas i koszty dostawy

Czas realizacji zamówień

 1. W trosce o zadowolenie klientów Sprzedawca dołoży wszelkich starań, aby oferta Sklepu była aktualizowana na bieżąco, a towary znajdujące się w ofercie Sklepu były dostępne.
 2. Czas realizacji zamówienia jest podany na karcie każdego produktu i jest liczony od momentu zaksięgowania należności na koncie Sprzedawcy.
 3. W przypadku towarów, które nie znajdują się w magazynie Sprzedawcy, ich termin realizacji może ulec wydłużeniu do 30 dni roboczych, w zależności od czasu dostarczenia tych towarów przez dostawców, o czym Kupujący zostanie poinformowany za pośrednictwem poczty elektronicznej.
 4. Jeżeli sprowadzenie zamówionych przez Kupującego towarów wymaga więcej czasu niż 30 dni roboczych, Kupujący zostanie poinformowany o tym fakcie oraz o planowanym terminie dostawy, za pomocą poczty elektronicznej na wskazany przez Kupującego adres e-mail.

Dostawa

 1. Towar oferowany za pośrednictwem Sklepu jest dostarczany za przez kuriera wybranego z możliwych opcji, Poczty Polskiej lub osobiście w siedzibie firmy.
 2. Kurier dostarcza zamówione towary pod wskazany przez Kupującego w formularzu adres.
 3. Przesyłka powinna zostać dostarczona Kupującemu następnego dnia roboczego po dniu, w którym została wysłana przez Sprzedawcę.
 4. Towar zastaje wysłany dopiero po zaksięgowaniu wpłaty Kupującego na koncie Sprzedawcy.
 5. W przypadku wyboru przez Kupującego formy płatności z systemu Przelewy24.pl, wysyłka towaru nastąpi po dokonaniu płatności z potwierdzonym statusem operacji prawidłowo wykonanej.
 6. UWAGA! Dostawa towaru nie obejmuje wniesienia towaru do mieszkania, należy, więc zapewnić odpowiednią ilość osób do wniesienia towaru do miejsca przeznaczenia.
 7. Nie obsługujemy życzeń klientów w zakresie dni i godzin dostaw.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl